Bulunduğunuz sayfa :

Ana Sayfa >> Destek Olun

Destek Şeçenekleri

Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Aşağıda vakfımıza nasıl destek olacağınıza dair, seçenekler bulunmaktadır, size uygun olanı kullanarak vakfımıza destek olabilirsiniz.

Vakfımıza Bağış Yaparak

Vakfımıza ait hesap numaralarına vakfımıza destek olmak amacıyla ödemede bulunabilirsiniz. Bu yaptığınız bağışlar tamamen projelerimizin hayata geçirilmesi için kullanılacaktır.

Banka hesaplarımız için lütfen tıklayınız.

Sitemizdeki Reklam Alanlarına Reklam Vererek

Sitemizde 468×60 ve 250×250 büyüklüklerinde ana sayfada ve iç sayfalarda gösterilmek üzere 2 adet reklâm alanı bulunmaktadır. Bu alanlara JPG, GIF veya SWF formatlarında reklâmlar verebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için vakfımızla iletişime geçin. İletişim formuna ulaşmak için tıklayınız

Gerçekleştirmekte Olduğumuz Projelere Sponsor Olarak

Beyaz Nokta® Gelişim Vakfı olarak Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunmak için Sorun Çözme Odaklı birçok proje üretiyoruz. Eğitim ve seminerler düzenliyoruz.Sizler de, projelerimizin destekleyicisi olabilirsiniz.

Projelerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Gerçekleştirdiğimiz Eğitim Seminerlerine Katılarak

Beyaz Nokta® Gelişim Vakfı olarak bireylerin ve kurumların Sorun Çözme Kabiliyetini arttırıcı çeşitli seminerler düzenliyoruz. Bu seminerlerimize katılarak, eleman göndererek kişisel/kurumsal gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Ödeme gücü yetersiz olanlara burs verebilirsiniz.

En yakın tarihli seminerimiz hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Web Sayfamızın Güncelleştirilmesinde Ekibimize Katılarak

Vakfımıza ait olan web sitemiz sürekli güncellenmektedir. Web ekimiz tarafından güncellenen sitemizde sizler de belirli alanların güncellenmesinden sorumlu olabilirsiniz.

Eğer iyi bir grafik tasarımcısıyım veya web programcısıyım ve size destek olabilirim diyorsanız web sitemizi inceleyin. Bize nasıl destek olabileceğinizi bildirin. Ayrıntılı bilgi için vakfımızla iletişime geçin. İletişim formuna ulaşmak için tıklayınız.

Web Sayfanıza Vakfımızın Reklâmını Koyarak

Web sayfanızı ziyaret edenlerin vakfımızın yapmış olduğu çalışmalardan haberdar olmalarını istiyoruz. Web sayfanızın reklâm alanlarında vakfımızı tanıtarak projelerimizin daha geniş çevrelerce tanınmasına katkıda bulunabilirsiniz.

İletişim için lütfen tıklayınız.
Vakfımızı Dergilerde, TV kanallarında Tanıtarak

Yazılı ve görsel basında Vakfımız tanıtıma ihtiyaç duymaktadır. Yapmış olduğunuz yayınlarda vakfımızın tanıtımını yapabilir veya sahip olduğunuz TV kanalında projelerimizi tanıtarak bize katkıda bulunabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi lütfen bizimle paylaşınız. İletişim için lütfen tıklayınız.

Vakfımıza Gönüllü Üye Olarak

Medeni toplumlar Sivil Toplum Örgütleri (STK) sayısıyla, medeni insanlar ise üye oldukları STK sayısıyla ölçülür. STK’ lar bir sorun çözme araçlarıdır.

Bu ülkenin seçkini olarak Beyaz Nokta® Gelişim Vakfına gönüllü üye olarak bize destek veriniz.

Beyaz Nokta® Gelişim Vakfı'na yardımcı olabileceğiniz konulara ulaşmak için tıklayınız.

Gönüllülük formuna ulaşmak için tıklayınız.