Bulunduğunuz sayfa :

Ana Sayfa >> Projelerimiz >> Senaryo Entegrasyonu

Senaryo Entegrasyonu

BNGV Projelerinin duyurulması, yaşamla bütünleştirilmesi için TV dizi senaryolarına projelerimizi nasıl entegre edebiliriz?

BNGV sorun çözme kabiliyeti konusundaki hedeflerini  projeleri vasıtasıyla topluma duyurup, katılım sağlamakta ve bu katılımların artmasıyla sorunlarını doğru belirleyip çözebilen bir toplum olma yolundaki potansiyelleri açığa çıkartmayı amaçlamaktadır.

Bu yüksek amaçlı hedefleri toplumun her kesimine duyurabilmek için, projelerin niteliklerinin, biçimsel ve içerik olarak doğru verilip ilgi uyandıran bazı senaryo konuşmalarının hazırlanması amaçlanmaktadır.

Beğenilen çalışmalar ve konuşma parçaları televizyonlarda yayımlanan dizilerde, dizi senaristlerince değerlendirilip dizi konu ve konuşmalarına dahil edilebilecektircektir.  Bu amaçla dizi senaristleriyle ilişkiler kurulmuştur.

Siz Beyaz Nokta dostlarından bu hedefe yönelik senaryo önerilerinizi bekliyoruz. Böylece sesimizi ve çalışmalarımızı daha çok kişiye duyurmuş olacak ve misyonumuzu güçlendirip, değerlerimizi anlatabileceğiz.

Yazıp paylaşacaklarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Bu konudaki çalışmalarınızı göndermek için veya daha fazla bilgi almak için bilgi@beyaznokta.org.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

Beyaz Nokta®Gelişim Vakfı

 

 Senaryo entegrasyonu konusunda öneri ve örnekler

 

Çalışmalar için öneriler

 Bu dokümanda belirtilen konu örneklerini esas alarak senaryolar üretebilirsiniz.

 Senaryo Entegrasyonu Örnekleri

 

Örnek konu ve senaryo entegrasyon örnekleri
 

1- Konu: Doğal Ortamda Bütünsel Eğitim Örneği
 

2- Konu : Yalan

Yalan icin diyaloglar hakkında Açıklamalar

Yalan icin diyalog örneği 

Proje İle İlgili Dosyalar
Proje İle İlgili Haberler

Aşağıdaki listeden, proje ile ilgili haberlere ulaşabilirsiniz.

Proje İnternet Adresi
İnternet Grupları